niedziela, 21 listopada 2010

Kolejne zwycięstwo Koszykarzy

W drugiej kolejce Oni zmierzyli się z niepokonaną dotychczas drużyną NALEWKA TEAM - niepokonaną bo w pierwszym pojedynku szczęśliwie pokonali jednym punktem KRZ.

Oni rozpoczęli w rodzinnym składzie: Jassem, Jassem, Jassem, Piekarczyk, Gapiński. Na ławce ostatni z TOP-6: Antkowiak. "Cały skład stawił się na meczu, więc wyjątkowo zacznę mecz na ławce" - mówił przed meczem popularny "Pyra".

Pierwsza kwarta to ostra gra zespołu Nalewka w obronie. Przeciwnicy nie pozwalali Onym na rzuty z gry, którym pozostawały osobiste. Wynik tej kwarty pozostawia wiele do życzenia 9:7 dla rywali to wynik, z którego dumna nie może być żadna drużyna.

W drugiej kwarty Oni wzięli się do roboty - na boisku pojawił się Antkowiak, który zdecydowanie poprawił obronę drużyny, z czego wyszło wiele udanych kontr. W tym momencie meczu nasi ulubieńcy zdobyli dużą przewagę i spokojnie zeszli na przerwę. Niestety w drugiej kwarcie odnowiła się kontuzja doświadczonego Krzysia, który już przed meczem narzekał na zapalenie nerwów w stopie.

"Może być ciężko w drugiej połowie. Nie mamy rezerwowych, trzeba grać na maksa!" - komentował na bieżąco kapitan Piotrek. Na szczęście brak alternatywy nie wpłynął na grę Onych, którzy przetrzymali wynik przez całą trzecią kwartę i większość czwartej. W końcówce przeciwnicy rozpaczliwie rzucili się do odrabiania strat próbując oddawać rzuty za trzy i faulować na początku akcji naszych pupili. Na szczęście skuteczność na linii osobistych nie zawiodła i Oni wygrywają mecz 9-oma punktami!