czwartek, 22 kwietnia 2010

Kisiel Truskawkowy rozgromiony!

W dzisiejszym meczu, po fantastycznym spotkaniu, Oni pokonali zespół Kisiel Truskawkowy aż 7:0!

Już pierwsze sekundy meczu wskazywały na to, że będzie to gra do jednej bramki. Żółto czarni wręcz rzucili się na przeciwników i już pierwsza akcja meczu zakończyła się golem. Piękną wymianę podań strzałem pod poprzeczkę wykończył Marek Galla, który wziął sobie do serca reprymendy kierownictwa zespołu i w końcu zagrał na miarę oczekiwań.

Oni w dalszym ciągu kontynuowali agresywny styl gry, dzięki czemu przeciwnicy mieli poważne kłopoty aby nawet przekroczyć linię środkową boiska. Warto dodać, że jedyną sytuację jaką mieli do zdobycia gola był strzał... Piotra Jassema. Jednak w bramce czujny był Kuba Smolak i nie dał się zaskoczyć kapitanowi Onych. Drugiego gola, po wspaniałej, mocnej, płaskiej i dokładnej centrze Pawła Jassema, zdobył Wojtek Jerzak. Wojtek jeszcze przed przerwą dorzucił kolejnego gola i do szatni zespoły schodziły przy wyniku 3:0.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Oni cały czas konsekwentnie wykonywali swoje założenia taktyczne, czego efektem były kolejne bramki. Najpierw, wspaniałym strzałem w okienko bramki Kisielu, popisał się niezawodny Superstar. Następnie bramkę zdobył jego brat, Piotr. Gola numer sześć sprytnym strzałem z "czuba" zdobył Paweł Jassem, a ostatnią bramkę, kompletując hat-tricka, dorzucił Wojtek Jerzak.

Wojtek był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku. Rządził i dzielił w środku pola i oprócz trzech zdobytych goli, dwukrotnie popisał się wspaniałymi asystami. Warto również podkreślić wspaniałą grę defensywną. Nasi obrońcy po raz kolejny udowodnili, że zasługują na miano najlepszej linii obrony w całej lidze.

Kolejne mecze już we wtorek. Wyjątkowo Oni zagrają tego dnia dwa mecze! Najpierw o godzinie 21:30 bardzo ważne spotkanie z zespołem EuroTerror, a o 22:00 zmierzą się z ostatnim zespołem w grupie: LZS Nowy Folder.